Hakkımızda

     SERTTAŞ İnşaat Tic. Ltd. Şti., Bahtiyar, Ahmet, Yahya ve Mustafa  Sert kardeşler tarafından 1989 yılında kurulmuş, 1. Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No: 40/C Merkez Aydın adresinde inşaat malzemeleri satışıyla faaliyetine başlamıştır. 1993 yılında şu anki adresine taşınmış ve  bugüne kadar müşterilerine bu adreste hizmet vermektedir.

      Şirket, kuruluşuna yakın bir zamandan buyana, Denizli Çimento T.A.Ş.’nin ve Modern Beton A.Ş. nin bayiliğini yapmakta olup, hem Çimento, hem de Hazır Beton pazarlaması ve satışını yapmaktadır. Ayrıca, şirket, Modern Hazır Beton santrallerinin günlük ihtiyacı olan dökme çimento nakliyesini, kendine ait silobas araçlarla Denizli’den Aydın, Antalya, Gaziemir, Tire, Çiğli, Ödemiş santrallerine taşımaktadır.

     Şirket, 1995 yılında, Çine çayı kenarı Çiftlik burnu mevkiinde yer alan Kum Ocağı ve eleme tesisilerini hizmete açmış, ürün ve hizmet açısından bugüne kadar kaliteden ödün vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

      Şirket, 1999 yılında bünyesine, Modern tam otomatik Hazır Sıva tesisini de ekleyerek, Hazır Sıva üretimine başlamış olup Mikser ve pompalar ile  müşterilerine bu hizmeti de başarıyla sunmaya devam etmektedir. Ayrıca yapılmış olan Hazır Sıva Tesisi sahip olduğu teknoloji ile de Hazır Beton üretimi de yapabilecek kapasiteye sahiptir.

    Şirketimiz çalışma kollarının altında müteahhitlik işi yapmaktadır. Buna bağlı olarak Aydın ili kuyucak ilçe Merkezinde 24 daire tamamlanmış satışa sunulmuştur, Aydın Merkez 7 Eylül mahallesinde 32 dairelik 4+1 ve 3+1 olmak üzere iki tip süper lüks dairelerimizde bitmiş ve satışa sunulmuştur. Yeni bir proje olarak Adnan Menderes mahallesinde Orhan gazi caddesi üzerinde bulunan arsamıza 16 dairelik projemizde başlama aşamasındadır. 

    Ayrıca, şirketin, İzmir, Manisa illerinde  ve ilçelerinde, Gediz, elektrik dağıtım firmaları bünyesinde çalışmakta olan 20 adetlik platformlu, çiftkabinli kamyonet ve binek otomobil olmak üzere kiralık araçlar ile hizmet vermektedir.

     Şirket, ihaleli taahhüt işleri de yapmakta olup, son olarak Aydın Belediyesi’nin kanalizasyon işleri ile T.C. Devlet Demir Yolları’nın Ortaklar – Aydın ve Nazilli – Kuyucak arası demir yolu alt zemin hazırlaması, Sultanhisar Malgaç Mustafa köy yolunun yapımı, Kuyucak Çobanisa köy yolunun yapım  işlerini de başarıyla tamamlamıştır.

 

2013 Hakkımızda - Serttaş İnşaat. | Gençbim Bilgi İşlem Ldt. Şti - Oktay Akgül |
Powered by Joomla 1.7 Templates